Супрун перечислила бесплатные услуги врачей


Услуги первичной помощи, которые оказывает семейный врач, терапевт или педиатр, оплачиваются медучреждению из средств налогоплательщиков, то есть из государственного бюджета.

Об этом сообщила и.о. министра охраны труда Ульяна Супрун в Facebook.

“Это полный перечень медицинского обслуживания, на которое вы имеете право в каждом медучреждении, который оказывает первичную медицинскую помощь и финансируется за государственный счет. В него входят не только все услуги, которые оказывают врачи первичной медицинской помощи, но и базовые анализы и исследования – они перечислены на инфографике. Каждый из этих анализов можно пройти по назначению вашего семейного врача, терапевта или педиатра в учреждении здравоохранения, где он ведет прием”, – сообщила Супрун.

езоплатні аналізи і дослідження за призначенням вашого сімейного лікаря

100% послуг первинної допомоги, які надає сімейний лікар, терапевт або педіатр, оплачуються медзакладу з коштів платників податків (державного бюджету).

Збережіть собі цей список (https://goo.gl/vEN4cw) — це повний перелік медичного обслуговування, на яке ви маєте право в кожному медзакладі, який надає первинну медичну допомогу та фінансується за державний кошт.

До нього входять не лише всі послуги, які надають лікарі первинної медичної допомоги, а також базові аналізи та дослідження — вони перелічені на інфографіці. Кожен з цих аналізів можна пройти за призначенням вашого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра у закладі охорони здоров’я, де він веде прийом.

Інші дослідження та аналізи за необхідності виконуються за направленням вашого лікаря в поліклініках або лікарнях.

Що робити, якщо у медзакладі вам відмовляють у цих послугах або вимагають гроші за них:

➡️ Дізнайтеся, чи ваш заклад первинної медичної допомоги уже працює з НСЗУ Національна служба здоров’я України на офіційному сайті Служби: http://nszu.gov.ua/index-7.html

➡️ Якщо медзаклад має договір з НСЗУ, звертайтеся зі скаргою на Урядову гарячу лінію — 15-45. З осені у Нацслужби здоров’я запрацює власний контактний центр, куди можна буде звернутися.

➡️ Якщо ваш заклад ще не підписав договір із НСЗУ, зверніться зі скаргою до головного лікаря та/або у місцевий департамент чи відділ охорони здоров’я.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *