Гліб Пригунов анонсував старт набору до Школи молодого політика


Головна мета школи — підготувати молодь до активної політичної діяльності та надихнути їх розвивати власні міста, села та райони. Учасники матимуть можливість отримати нові знання у сфері політики, демократії, місцевого самоврядування, опанувати мистецтво публічних виступів, навчитися орієнтуватися в сучасних політичних процесах, розвинути свої лідерські якості та навчитися працювати у команді.

Школа включатиме: практичні та теоретичні навчання від кращих тренерів та громадських експертів з політичного лідерства, сучасних комунікацій та особистого розвитку. Відомі блогери, політологи читатимуть лекції та поділяться власним досвідом! Тематика різноманітна, але вкрай важлива для починаючого політика та громадського діяча: іміджелогія, вибори та виборча компанія, політична система України та світу, конкурентна боротьба, робота зі ЗМІ та багато інших питань.

Гліб Пригунов, голова обласної ради звернувся до молоді: «Наша держава йде шляхом змін. Це складно, і є багато тих, хто проти, тому що все нове викликає острах. Проте, вам вирішувати, як завтра жити! Ми живемо в еру молодих політиків, які хочуть змінювати цей світ цивілізованими, ненасильницькими методами. Знаю, що у нас дуже багато небайдужих справедливих молодих людей, які хочуть бути освіченими та політично грамотними. Якщо ми разом докладемо зусиль, ми зможемо допомогти країні пройти шляхом цих змін!». Він також додав, що разом з учнями послухає деякі виступи та прокоментує їх.

До навчання в «Школу молодого політика» запрошуються всі активні мешканці Дніпропетровщини віком від 20 до 35 років. Навчання триватиме три дні – з 21 по 23 червня, з 10.00 до 18.00. Якщо ти хочеш змінити свою країну на краще та стати учнем Школи, тоді заповнюй анкету на сайті Дніпропетровської обласної ради або переходь за посиланнямhttp://oblrada.dp.gov.ua/primaries/.

Всього є 100 вакантних місць для молоді Дніпропетровщини. Заняття безкоштовні. Жителям інших міст надається гуртожиток. Школа молодого політика – проект, ініційований головою обласної ради Глібом Пригуновим, підтриманий депутатським корпусом та втілюється Молодіжним центром Дніпропетровщини Osvitorium.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *