Держкомтелерадіо: Сьогодні стартує проєкт «Українське радіо. Крим»


Сьогодні, 17 травня, Суспільне радіо запускає новий інформаційний проєкт «Українське радіо. Крим». Він звучатиме на хвилях Українське радіо на півдні України та частині Кримського півострова на частоті 100,7 FM, а також у середньохвильовому діапазоні на частоті 549 АМ.

Проєкт охопить 100% сільської місцевості та більше 95% міст Криму, а також майже всю територію України у вечірній час.«Українське радіо. Крим» транслюватиметься п’ять разів на тиждень, з понеділка по п’ятницю, з 19:10 до 20:00 за київським часом. Основу мовлення складатимуть декілька програм.

По понеділках о 19:10 виходитиме «Нація. Крим» (Millet. Qirim) — програма про вихідців з Криму: їхні життєві історії, культуру і традиції. Програма вироблятиметься херсонською філією Суспільного і звучатиме також у рамках програми регіонального радіомовлення у Херсонській області, яка на сьогодні є другою після Києва за чисельністю переселенців з Кримського півострова.

З вівторка по четвер о 19:10 звучатиме програма «Тема дня», що вироблятиметься спільно з телеканаломUA:КРИМ.

О 19:40 з понеділка по четвер виходитиме вечірня інформаційно-аналітична програма «Крим — Україна» про події в Криму. Програму готуватиме всесвітня служба Українського радіо.

А по п’ятницях з 19:10 до 20:00 звучатиме перше в історії українського радіомовлення музично-розважальне шоу кримськотатарською мовою KEÇ GECE SHOW (КЕЧ ГЕДЖЕ ШОУ). Ведучий шоу — відомий кримськотатарський журналіст Муслім Умеров.

KEÇ GECE SHOW позиціонується як музично-розважальне шоу, в якому, тим не менш, можуть обговорюватися й цілком серйозні теми. Гостями першого випуску, що вийде в ефір уже 21 травня, стануть український кримськотатарський політик і громадський діяч РефатЧубаров та кримський актор, сценарист та стендап-комік Сулейман Умеров.

«Таким чином ми інтегруємо кримськотатарську тематику в загальноукраїнський інформаційний контекст, -зауважив член правління НСТУ, відповідальний за платформу радіо Дмитро Хоркін. — Це надзвичайно важливо і для кримських татар, які проживають сьогодні в різних частинах України, і  для самих українців, якщо ми прагнемо будувати демократичне суспільство та захищати наші національні інтереси».

Програма KEÇ GECE SHOW матиме відеоверсію й транслюватиметься наютуб-каналі Українське радіо. А всі передачі проєкту «Українське радіо. Крим» можна буде слухати також вокремому розділі на сайті Українське радіо.

Нагадаємо, що Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна запосиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосункуsuspilne.radio та на сайтіukr.radio.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *