В Тернівці нагородили переможців online-фотоконкурсу, присвяченого Дню Матері


Десятьох переможців online-фотоконкурс «Моя найулюбленіша і найрідніша» нагородили пам’ятними подарунками та грамотами. Церемонія нагородження проходила 11 травня у молодіжному центрі «InTern» (директорка Анжела Тутова).

Учасників конкурсу привітала Олена Приходько, керівник відділу молоді та спорту Тернівської міської ради: «Мені радісно, що бачу в цій залі учасників різної вікової категорії. Дякую кожному з вас за активність та участь у цьому конкурсі. Сподіваюся, що всі подальші наші проєкти будуть адаптовані не тільки під умови карантину, але й відбуватимуться по його завершенні».

Фотоконкурс проводився серед користувачів мережі інтернет з метою стимулювання пізнавальної, соціальної та творчої активності мешканців міста, популяризації фотомистецтва та підвищення інтересу до творчого самовираження, створення святкового настрою, зміцнення родинних традицій.

Переможцями визнано тих, чиї фото набрали найбільшу кількість “вподобайок”. Загалом глядачами фотоконкурсу стало 806 особи. 

Для гостей організатори провели майстер-клас під керівництвом Анастасії Нурутдінової по виготовленню виробів з солоного тіста. Всі учасники завзято виготовляли та прикрашали підкову «на щастя». Майстер-клас пройшов в творчій атмосфері, із захопленням та цікавістю учасники навчалися ліпити з тіста. З історії відомо що ліплення з солоного тіста було поширене в Україні ще з давніх часів.

«З радістю взяла участь у такому чудовому конкурсі до свята всіх мам. Звичайно, бути мамою — справа нелегка, але турбота та любов до дітей завжди надихає на нові можливості. Вдячна відділу молоді та спорту міськвиконкому за приємні подарунки, гарні емоції та яскравий майстер-клас з виготовлення підкови на щастя від МЦ InTern. Окрема подяка всім, хто віддав свій голос та підтримав мене в онлайн-голосуванні», — розповіла учасниця Вікторія Шарашова.

«

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *