В Тернівці продовжується вакцинація від коронавірусу


Наразі в Тернівці продовжується вакцинація населення від COVID-19 у пунктах щеплень Центру первинної медико-санітарної допомоги. Також існують мобільні бригади, які проводять вакцинацію людей з маломобільних груп на дому.

Зараз проводиться вакцинація осіб віком 65+, медичних працівників, соціальних працівників, освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), повідомляють у ЦПМСД м. Тернівка.

Для імунизації використовують вакцини AstraZeneca (IKBia) та CoronaVac/Sinovac Biotech/. Також населення щеплювали вакциною Astra Zeneca (отриманою від COVAX).

За повідомленням директора Центру Світлани Пічуговою, за весь період вакцинації в Тернівці щеплено 343 мешканці. В запасі наразі є 60 доз вакцини AstraZeneca, 11 травня привезуть ще 43 дози CoronaVac (для повторного вакцинування раніше щеплених).

«Процедура добровільна та безкоштовна. Кожен бажаючий вакцинуватися заповнює інформовану згоду на вакцинацію, потім його оглядає лікар – з’ясовує стан здоров’я, розпитує про наявність або відсутність хронічних захворювань чи алергії. Після щеплення медперсонал 30 хвилин наглядає за вакцинованим, тим часом заповнюючи звіт щодо проведеного щеплення та стану здоров’я вакцинованого», — йдеться у повідомленні.

Вся інформація про перебіг кожного щеплення реєструється в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Записатися на вакцинацію можна по телефону у лікаря з яким ви уклали декларацію, або по телефону відповідальної особи: 095-240-85-20 ( в часи роботи закладу 8:00-18:00, субота 8:00 – 14:00). Для отримання щеплення необхідно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.

«Вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить вас від інфікування чи важкого перебігу хвороби», — кажуть тернівські медики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *