В Тернівці вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні


8 та 9 травня тернівчани традиційно вшановали День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій. Ці історичні дати завжди оповиті смутком — за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна.

Святкування Дня перемоги у Тернівці розпочалося з урочистого мітингу, присвяченому Дню перемоги над нацизмом, на якому зібралися ветерани війни, воїни АТО, мешканці та гості міста Тернівки.

Міський голова Віталій Тарелкін привітав усіх присутніх зі святом: «Прийміть найщиріші вітання з 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь. У ці дні ми висловлюємо слова безмежної вдячності та глибокої шани нашим мужнім і хоробрим захисникам — ветеранам Другої світової війни, які 76 років тому відважно побороли нацизм, і сміливим хлопцям та дівчатам, які боронять кордони України в наші дні».

Тернівчани вшанували пам’ять українців, які загинули у Другій світовій війні хвилиною мовчання. Поклали квіти до монумента загиблих воїнів у День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *