В Тернівці зростає рівень захворюваності на коронавірус


Останні два тижні в Тернівці, як і по всій області в цілому спостерігається значне зростання захворюваності на COVID-19. Тільки за 5 днів з початку цього тижня в місті зафіксовано в два рази більше підтверджених випадків, аніж на минулому. Про це повідомила директор Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Тернівки Світлана Пічугова.

Так, за тиждень з 15 по 21 березня на коронавірус захворіли 26 тернівчан, за 5 днів з 22 по 26 березня (станом на 14.00 26 березня) – 50 чоловік (з них двоє дітей).

«До речі, ми спостерігаємо ріст захворюваності серед молоді. Близько 50 % захворілих за останні два тижні – представники саме молодого населення від 18 до 40 років. Восени, коли був спалах, хворіли в основному люди похилого віку. Нещодавно міністр охорони здоров’я заявив, що наразі підтверджений британський штам коронавірусу, який мутує і вражає в основному молодь та проходить з більш тяжчими ускладненнями.

Наразі хворіє 70 мешканців міста, з них шестеро знаходяться на стаціонарі в Павлоградській лікарні інтенсивного лікування, 64 пацієнти лікуються амбулаторно під наглядом медпрацівників. Ще у двох пацієнтів з пневмонією, що звернулися до Центральної міської лікарні Тернівки, діагноз COVID-19 ще не підтверджений – вони очікують на результати ПЛР-тестування.

На самоізоляції зараз знаходиться 292 особи (з них 111 дітей), як контактні, повідомила лікарка.

З початку пандемії в Тернівці зафіксовано 561 випадок коронавірусу, 481 особа – вилікувалась, 10 людей – померли.

«У зв’язку зі зростанням захворюваності, я закликаю населення записуватися і вакцинуватися від коронавірусу. І не треба боятися. І слухатись тільки професіоналів, медиків, а не політиків», — резюмувала Світлана Олександрівна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *