У Тернівці через коронавірус та ГРВІ закрили 8 шкільних класів


У січні коронавірус виявили у 49 тернівчан, а з початку лютого (за 10 днів – з 01.02 по 10.02) вже у 24 жителів міста (в тому числі 8 дітей). Тобто з початку року на COVID-19 захворіли вже 73 тернівчанина. На самоізоляції наразі знаходиться 131 чоловік з COVID-19, з них 85 дітей (в т.ч. контактних).

Про це кореспонденту газети «Вісті Тернівки» повідомила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Тернівки Світлана Пічугова.

Два хворих коронавіруcом терновчаніна знаходяться у важкому стані і проходять лікування в Павлоградської лікарні інтенсивного лікування.

В результаті зростаючого рівня захворюваності на коронавірус та ГРВІ, на карантин закрито вже 8 класів в загальноосвітніх школах № 4 (4 класи – через спалах ГРВІ, 1 – через COVID-19) та № 7 (2 класи – COVID-19, 1 – ГРВІ, з підозрою на коронавірус). Минулого тижня через коронавірус був закритий також Тернівський професійний ліцей, однак у вівторок, 9 лютого він знову почав працювати. Наразі в ліцеї тільки одна хвора людина.

«Зараз ми працюємо по контактним дітям, і, можливо, будемо ще закривати класи у школах. Ми нещодавно відправили до обласної лабораторії біоматеріали 60 осіб з підозрою на коронавірус. З них 20 результатів отримали у вівторок, 9 лютого, інші 40 — очікуємо», — каже Світлана Олександрівна.

Директорка Центру зазначила, що в амбулаторіях Тернівки є експрес-тести на виявлення антигену COVID-19, їх закупили за рахунок бюджету. Тести роблять всім пацієнтам з симптомами застуди, ГРЗ та ГРВІ.

Всього з початку пандемії (з квітня 2020 року) коронавірусом (станом на 10 лютого 2021 року) перехворіли 393 тернівчанина, 9 — померло.

До речі, наразі тернівські медики готуються до майбутньої вакцинації від коронавірусу – проходять онлайн-семінари та тренінги. Також на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги створять окремий маніпуляційний кабінет для щеплень від COVID-19.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *