Вибори в Тернівці: в ТВК продовжується підрахунок голосів. Як пройшли вибори і хто перемагає?


Павлоградська районна територіальна виборча комісія і ТВК м. Тернівки та Павлограда підводять підсумки недільного голосування. У ТВК обіцяють, що до вечора вівторка, 27 жовтня, будуть відомі попередні результати виборів. Явка виборців в Тернівці, як і в середньому по всій Україні, була відносно низькою – 43,08 %. Але вона була більшою, аніж в інших містах та ОТГ Західнодонбаського регіону.

В цілому по 14 Західнодонбаському округу з 137054 виборців проголосували 50886. За інформацією голови Павлоградської районної ТВК Олени Михайлової, явка в середньому по регіону склала 37 %. Найбільша явка виборців на дільниці була зафіксована в Троїцькій (53,99%) і Вербської ОТГ (51,02%). Активно голосували і в Богданівської ОТГ (48,06%), Юр’ївської ОТГ (47,17%), Тернівці (43,08%), Межиріцької ОТГ (41,37%). В Павлограді явка була досить низькою – всього 31,5 %.

За попередніми результатами другого туру виборів міського голови в Тернівці не буде — з великим відривом тут лідирує чинний мер Віталій Тарелкін. За попередніми результатами підрахунку голосів його кандидатуру підтримали близько 72,3 % тернівчан. Його опонент Олексій Добродькин набрав близько 12,6 % голосів, Олександр Григорчук — 5,6 %, інші — значно менше. Стосовно партій у Тернівську міську раду 5-відсотковий бар’єр подолали 6 партій, а саме: «Опозиційна платформа «За життя», «Слуга народу», «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Блок Вілкула «Українська перспектива», «Європейська солідарність» та «Наш край». Всього тернівчани обирали 26 депутів до міськради.

Відносно Павлограду, то другого туру виборів міського голови тут теж не буде — з великим відривом лідирує чинний мер Анатолій Вершина. Про це повідомила голова територіальної виборчої комісії Павлограда Олена Кухар. Про це говорять і результати паралельного підрахунку голосів (в одному зі штабів). На виборах міського голови впевнену перемогу вже в I-му турі отримав діючий міський голова, за якого проголосували близько 58 % виборців (15,5 тисяч).

«Що стосується партій, то вчора були проблеми з програмою, сьогодні поки все працює нормально, думаю, до вечора закінчимо підрахунок голосів. За попередніми даними, в Павлоградській міськраді лідирує партія «ОПЗЖ», на другому місці «Слуга народу», — зазначила голова ТВК.

По Першотравенську за попередніми даними теж лідирує діючий міський голова Оксана Винницька

Загалом вибори в регіоні пройшли відносно спокійно.

«Впродовж дня до Павлоградського відділу поліції та підпорядкованих підрозділів надійшло 14 повідомлень про ймовірні порушення, пов’язані з виборчим процесом. Усі повідомлення ретельно розглянуто та прийнято рішення згідно чинного законодавства. Відомостей, які б містили ознаки кримінальних правопорушень, не встановлено», — повідомили в Павлоградський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *