В області після чергового пом’якшення карантину відкрили інклюзивно-ресурсні центри


Заняття з вихованцями вже проводять у 30-ти таких осередках. Ще чотири – у Першотравенську, Марганці, Нікополі та Нікопольському районі – розпочнуть роботу з дітьми пізніше. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

«Вінклюзивно-ресурсних центрах з дітьми працюють дефектологи, логопеди, психологи, реабілітологи, – розповів директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький. – За рекомендацією МОН, у третій хвилі послаблення карантину дозволили відновити заняття в ІРЦ. Головна умова – суворе дотримання протиепідемічних та санітарних норм».

Серед вимог до роботи ІРЦ в умовах карантину – наявність засобів для дезінфекції рук, температурний скринінг, провітрювання приміщення. А ще – педагоги мають уникати близького контакту з дітьми.

«Вже проводимо і індивідуальні заняття з вихованцями, і комплексні обстеження майбутніх першачків, які готуються піти до школи цьогоріч, – сказала директорка Магдалинівського інклюзивно-ресурсного центру Вікторія Губіна. – Так, до нас звернулися батьки одного учня з проханням відновити заняття з логопедом. Добре, що тепер маємо таку можливість. Суворо дотримуємося правил карантину і вимагаємо цього від відвідувачів».

Нині в області 34 ІРЦ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *