Мешканцям Юр’ївського та Павлоградського районів представили нових голів РДА

У Юр’ївському та Павлоградському районах представили нових голів райдержадміністрацій. Розпорядження про їх призначення підписав Президент України Володимир Зеленський. Із новою посадою привітала очільників РДА заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

«На голів райдержадміністрацій покладено важливе завдання – створити для людей гідні умови життя та працювати задля розвитку району. Для цього потрібна послідовна та системна робота. Очікуємо, що нові очільники стануть ефективними та самовідданими керівниками», – сказала заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

Юр’ївську райдержадміністрацію очолив Юрій Борисенко. У 2018-мі він став кандидатом наук з державного управління. Має почесні звання «Старший вчитель» та «Вчитель-методист». Працював вчителем початкових класів у павлоградській школі, згодом – очолив відділ освіти Юр’ївської РДА. Був заступником голів райради та райдержадміністрації.

«Перш за все, переглянемо стратегію розвитку району на найближчі роки – приведемо її у відповідність загальній обласній стратегії. Також працюватимемо над наповненням бюджету та соціально-економічним розвитком району. Ще одна мета – завершити процеси децентралізації», – розповів голова Юр’ївської РДА Юрій Борисенко.

Павлоградську РДА очолив менеджер-економіст за фахом Сергій Рублевський. Працював у приватних товариствах, був фізичною особою-підприємцем.

Новопризначених голів РДА обирали через програму LIFT. Це проєкт команди Президента України Володимира Зеленського, який дозволяє чесно та прозоро підбирати професіоналів у різних галузях для втілення змін у країні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *