Як дізнатись, скільки сплачувати за електроенергію постачальнику YASNO?

З листопада жителі Дніпропетровщини сплачують рахунки за світло постачальнику електроенергії та енергоефективних рішень YASNOДізнатись суму до сплати клієнти можуть одним зі зручних способів:

·         Платіжки, які жителі області отримують щомісяця. Крім нарахувань за попередній місяць у рахунку також зазначене очікуване нарахування на наступний. Ця сума є рекомендованою, а не обов’язковою до сплати. Сплачуючи наперед, клієнт може не хвилюватися, що у наступному місяці в нього може виникнути заборгованість через несвоєчасну оплату, наприклад, у зв’язку з відпусткою, відрядженням тощо.

Наразі понад 370 тисяч приватних клієнтів відмовились від паперових платіжок на користь дистанційних онлайн-сервісів YASNO, обравши відповідну функцію в Особистому кабінеті.

·         Особистий кабінет через сайт YASNO,  де можна за кілька хвилин передати показання лічильника, побачити суму до сплати та одразу розрахуватися за електроенергію без комісії. В Особистому кабінеті зареєстровано понад 600 тисяч клієнтів.

·         Мобільний додаток Dnipro YASNOщо є адаптованою версією Особистого кабінету для смартфону. Наразі переваги додатку вже оцінили понад 9 тис. жителів Дніпропетровщини.

·         Контакт-центр, звернутися до якого можна через сторінку Facebook  або  за номером (056/067/050) 770-11-55. На запит клієнта спеціалісти нададуть інформацію щодо нарахувань та розрахунків.

·         Viber-повідомлення з посиланням на сплату рахунку. Дбаючи про комфорт клієнтів, такі повідомлення від YASNO отримують жителі області, які вчасно не сплатили за електроенергію.                

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *