Мешканцям Дніпропетровщини розкажуть, як відзначали зимові свята 100 років тому


Дізнатися більше про традиції святкування Нового року та зануритися в атмосферу справжнього різдвяного міста запрошують мешканців Дніпропетровщини. 22 грудня у Дніпропетровському історичному національному музеї ім. Д. Яворницького відкриється нова тематична виставка. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Напередодні зимових свят виставкова музейна зала перетвориться на справжню різдвяну площу – з ялинкою, вогниками та яскравими вітринами магазинів. Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з новою експозицією та дізнатися багато цікавого про те, як відзначали новорічні свята наші прадідусі та прабабусі», – сказали в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Виставка стане частиною музейної екскурсії «Подорож у Новий рік». В експозиції гості зможуть побачити ялинкові іграшки 1930-1990-х років, святкові листівки, фотокартки та календарі різних історичних епох. Загалом – більше сотні експонатів з фондів музею.

Виставка «Різдвяне місто» відкриється 22 грудня о 14:00. Побачити її можна буде до 19 січня. Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 16.

Деталі на сторінці у Facebook або за телефоном: 067 4477014.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *