На Дніпропетровщині обирають проєктувальника злітно-посадкової смуги нового аеродрому


У системі електронних закупівель Prozorro оголосили новий тендер на будівництво аеродрому в Дніпропетровській області. Йдеться про розробку та експертизу проєкту злітно-посадкової смуги. Виконавця робіт мають визначити на початку 2020 року. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Будівництво нового летовища – надзвичайно трудомісткий проєкт. До початку робіт маємо підготувати низку дозвільних документів, вирішити земельні питання, знайти підрядників. Все це прагнемо робити у найкоротші строки, проте слідкуємо і за якістю. Тому вже вдруге оголосили тендер на розробку та експертизу проєкту будівництва злітно-посадкової смуги», – розповів Олександр Бондаренко.

За словами очільника області, попередній тендер у Prozorro оголосили ще в середині листопада. Аукціон пройшов на початку грудня. Отримали чотири пропозиції, які  учасники підготували неякісно та не в повному обсязі. Жодна не відповідала критеріям, визначеним умовами закупівлі. Це не дозволило законно визначити переможця торгів. Тому тендер скасували та одразу оголосили новий.

На проєктування злітно-посадкової смуги з держбюджету виділили 200 млн грн, на будівництво – ще 1 млрд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *