Олександр Бондаренко вручив державні нагороди 22-ом шахтарям Дніпропетровщини

Ордени та звання «Заслужений шахтар України» за багаторічну самовіддану працю та високий професіоналізм отримали 22 робітники вуглевидобувного підприємства «Павлоградвугілля». Почесні нагороди Президента України вручив очільник області Олександр Бондаренко.

«Павлоградвугілля» – найбільше вугільне підприємство в Україні та єдине на території нашої області. Воно забезпечує теплом значну частину Дніпропетровщини та дає найбільшу питому вагу вугілля для ТЕС, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Професія шахтаря – дуже непроста та відповідальна. Вона вимагає самовіддачі та мужності, а нерідко навіть героїзму. Щиро вдячний кожному за професіоналізм та багаторічну сумлінну працю».

Державні нагороди отримали 22 шахтарі області.
«На шахтах «Павлоградвугілля» працюю вже 29 років. Поряд зі справжніми професіоналами своєї справи. Хочеться побажати усім шахтарям невичерпних запасів та стабільної роботи», – сказала головний геолог шахтоуправління Тетяна Сахно.

«У шахтарській справі я 25 років. Спочатку працював гірником, потім вивчився на прохідника – і от вже чверть століття у цій професії. Дуже приємно отримати нагороду від держави», – розповів шахтар Микола Середа.

Серед тих, хто отримав відзнаку – і працівник очисного забою Олексій Струков. У нелегкій шахтарській професії він вже майже 20 років. Каже – продовжив сімейну династію.
«На шахті працювали мій дід, батько та мати. Продовжив династію і я – прийшов на «Павлоградвугілля» 18 років тому, – розповів працівник очисного забою Олексій Струков. – Шахтарська праця дуже непроста, але вкрай важлива. Адже від нашої роботи залежить енергетична стабільність країни».

Очільник області ознайомився з роботою шахти імені «Героїв космосу». Оглянув кілька наземних цехів та головну вентиляційну установку, поспілкувався зі співробітниками.
До складу «Павлоградвугілля» входять 10 шахт, які об’єднані у 5 шахтоуправлінь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *