Тернівські АТОвці, їхні рідні та волонтери позмагалися на спартакіаді в Дніпрі

6 жовтня 2019р., на базі спортивного комплексу «Метеор» у Дніпрі пройшла IV відкрита спартакіада серед учасників АТО (ООС), членів їх сімей та волонтерів.

Близько 200 осіб змагалися в 5 видах спорту: стрільба з лука, плавання, легка атлетика, бадмінтон, шашки та шахи. Жодних обмежень за віком та статтю не було. Дорослих учасників спартакіади поділили на три вікові категорії: до 45 років, від 46 до 50 років та старші за 51. Діти змагались у категоріях до 10 років та від 11 до 17 років.
Під час відкриття учасників змагань привітав начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.
Координатор обласного центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка підкреслила, що захід спрямований на соціальну та психологічну адаптацію учасників бойових дій, пропаганду серед них здорового способу життя.
За підтримки відділу молоді і спорту Тернівської міської ради, від Тернівки в змаганнях приймали участь представники двох громадських організацій «Захисники Батьківщини» та «Тернівська спілка учасників та ветеранів АТО «Захисник»» в кількості 13 осіб.

71084062_1719032698240155_5878995747805855744_n

Представники нашого міста гідно змагались з представниками інших міст. Разом із дорослими гідно проходили випробування і діти: Серафін Анжеліка, Аносова Дар’я, Мішин Назар та Саланжій Данил.
Проведення таких змагань стає доброю традицією. Тому, ми сподіваємось, що і надалі представники всіх громадських організацій нашого міста будуть тренуватись і прийматимуть участь у змаганнях такого рівня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *