В будинках тернівчан розпочали встановлення теплових лічильників

 

В Тернівці розпочалися роботи по встановленню вузлів теплового обліку (теплових лічильників). В Тернівці з 201 багатоповерхового будинку – 55 без теплових лічильників. В трьох будинках вже встановлено теплові лічильники. Їх вартість склала 151 тис. 839 грн.

Прилади теплового обліку встановлять в двох та трьох поверхових будинках.  Для цього з міського бюджету виділили майже 2,5 млн. гривень. Це дасть можливість тернівчанам 52 будинків заощадити близько 40-50% власних коштів під час опалювального сезону, розповів заступник міського голови Вадим Добровольський:

«В таких будинках, переважно, проживають люди похилого віку, які не мають можливості придбати, навіть спільними зусиллями, тепловий лічильник для свого будинку. Нами було прийнято рішення розробити програму і виділити кошти для встановлення теплових лічильників у 55-ти будинках, щоби вже з  цього опалювального сезону тернівчани змогли заощадити», — додав Вадим Добровольський.

Наразі тривають роботи по встановленню 52 таких приладів. В чотирьох будинках по вулиці Лермонтова вже провели підготовчі роботи для встановлення теплових лічильників.

«Сподіваємось, що поява в нашому будинку теплового лічильника, дозволить нам значно зекономити. Бо, в минулому році, ми бачили велику різницю у платіжках наших друзів, в будинках яких вже стояв тепловий лічильник. В найближчий час ще замінимо в підїздах двері та вікна на енергозберігаючі!», — поділилась Світлана Анатоліївна, мешканка будинку по вул. Лермонтова.

Всі роботи, по встановленню 52 теплових вузлів обліку, планують завершити до початку нового року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *