У Павлоградського відділу поліції новий керівник

 

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Павлоградського відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області призначили підполковника поліції Сердюка Дмитра Івановича. У середу, 18 вересня, його представили колективу відділу. Майже 4 роки Дмитро Сердюк очолював Тернівське відділення Павлоградського ВП. До того працював у Павлограді та Тернівці начальником кримінальної поліції, начальником відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, начальником штабу.

У 1997 році Дмитрій Іванович поступив у Дніпропетровський юридичний інститут (школу) МВС. Після завершення навчання, у 2000 році, він почав працювати оперуповноваженим по розкриттю майнових злочинів у Павлоградському міськвідділі міліції. Потім пішов вчитися у Національну академію внутрішніх справ України. Після закінчення навчання Дмитро Іванович обійняв посаду старшого оперуповноваженого відділення карного розшуку Павлоградського МВ.

У 2006 році Дмитрію Івановичу запропонували посаду начальника штабу Тернівського міськвідділу міліції. Там він пропрацював майже 4 роки, виконував, в основному, «паперову» роботу. Через це попросив перевести його на іншу посаду. І в 2010 році він очолив сектор боротьби з небезпечним обігом наркотиків.

Через кілька років Дмитро Сердюк став заступником начальника Тернівського МВ. А вже у 2015 році очолив Тернівське відділення поліції та успішно керував колективом у півсотні правоохоронців до сьогодні. Результатом роботи відділення він задоволений.

Незабаром Дмитра Івановича представлять журналістам та громадськості, повідомили у прес-службі Павлоградського ВП ГУНП.

Нагадаємо з червня 2017 року і до цього моменту Павлоградським відділом поліції керував полковник поліції Віктор Станіславович Рибак. Із власних джерел нам стало відомо, що його звільнили із займаної посади через резонансне вбивство рятівника, яке сталося в центрі Павлограда в ніч з 31 серпня на 1 вересня.

Довідка: Дмитро Іванович Сердюк мешкає в Павлограді. Одружений, має доньку та сина.

Він приймає громадян в Павлоградському ВП у перший, третій четвер місяця з 15.00 до 17.00.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *