Тернівські гандболістки вибороли бронзу на Мiжнародному турнipi

З 13 по 15 вересня 2019 року в м.Ужгород,на базі СК ”Юність”, проходили змагання традиційного міжнародного турніру з гандболу під назвою ”Кубок Карпат”, присвячений пам’яті почесних працівників гандболу Закарпатськоі області.

Крім того, в цьому році турнір був присвячений ще й 30-річчю від дня створення СДЮСШОР з гандболу ”Карпати” та ”Дню фізичноі культури і спорту”.

В змаганнях взяли участь 9 команд дівчат 2005 р.н. з міст Шостка, Херсон, збірна Дніпропетровської області (Тернiвка — Кам’  янське, тренер Олександра Злобiна, Олег Усенко), м. Бельци (Молдова), м. Михайлівці (Словаччина), м.Карей(Румунія) та місцеві команди СДЮСШОР з гандболу ”Карпати”.

Команди дiвчат були роздiлени на двi пiдгруппи. Наша збiрна в перший день здобула двi перемоги над суперницями зi Словаччини та РумунiЇ. Наступного ігрового дня, нажаль, тернівчанки поступились мiсцевiй командi з Ужгороду.Але, слід зазначити, що це була єдина поразка нашої команди.

В останнiй, третій ігровий день,у дуже тяжкiй, напруженій боротьбi наша команда дівчат перемоглакоманду Ювента (Словаччина) та здобула бронзу на міжнародному турнірі.
Турнірна таблиця:
1 місце Ужгород (Україна)
2 місце Молдова ( Бельци)
3 місце Дніпропетровська область ( Тернівка- Кам’янське) (Україна) До складу  збiрноїДнiпропетровської області увiйшли наступнi гравцi ДЮСШ»ТЕМП»: Вiкторiя Гребенюк, Вiкторiя Левадна, Алiна Петровська, Карiна Булгакова, Катерина Кучерява.

Турнірна таблиця хлопцiв виглядає так:
1 місце – Нововолинськ;

2 місце — Бельци (Молдова);

3 місце — Красилів;

Це дуже гарний початок  сезону, побажаємо нашим дiвчатам i надалi тiльки перемог та успiхiв в Чемпiонатi УкраЇни сезону 2019-2020 p.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *