Підготовка до зими: гірники ШУ Павлоградське здобули 3 мільйони тонн вугілля

Перші 3 млн тонн вугілля на-гора в цьому році. Про такий результат звітував колектив ШУ Павлоградське на 20 днів раніше, ніж у минулому періоді. Ця цифра — результат не тільки злагодженої роботи всього колективу шахтоуправління, а й вагомий внесок кожного шахтаря в енергонезалежність нашої країни. Це вугілля допоможе Україні перезимувати без зривів.

«Ми раніше за всіх в Павлоградвугіллі видобули 3 млн тонн вугілля. А раніше були першими з видобутку двох мільйонів. Дуже пишаємося! Але темпів не збавлятимемо, бо маємо допомогти забезпечити вугіллям українські теплоелектростанції цієї зими. Бо ж від нашої роботи залежить не лише благополучне життя наших сімей і всього регіону, а й те, як перезимує вся країна» — говорить Євген Ткаченко, завідувач гірничими роботами ДТЕК ШУ Павлоградське.

Вугілля на шахтоуправлінні Павлоградське, видобувають шість ділянок. Вони видають щодня по 14 тис. тонн вугілля. Кожен з них стабільно виконує план. Працюють злагоджено і професійно, адже перед ними стоїть важлива задача — виконати в строк планове річне завдання з вуглевидобутку.

добычники ШУ Павлоградское

Щоб колектив «Павлоградського»  мав можливість в строк видобувати мільйонні тонни вугілля, компанія ДТЕК стабільно інвестує кошти в розвиток підприємства, збільшуючи їх з кожним роком. Цьогоріч сума інвестицій за вісім місяців склала 340 млн грн, що вдвічі більше в порівнянні з періодом минулого року.

добычники ШУ Павлоградское 2

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *