Петриківський дивоцвіт — Kazka, Ткач і національний колорит 

Голова обласної ради  анонсував деталі  обласного фестивалю «Петриківський дивоцвіт»: хедлайнерами цього року стануть відомі зірки — гурт «KAZKA»! Вже за два тижні на нас чекає щорічне грандіозне свято – етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт». Останні декілька років цей захід перетворився на масштабну подія, яка збирає більше 30 тисяч жителів області та гостей.
Як зазначив ідейний натхненник фестивалю, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов:
«Подібні заходи є дуже важливими, особливо для формування єдності та національної ідентичності. «Петриківський дивоцвіт» щороку  заряджає усіх його гостей таким потужним зарядом українського духу і характеру, що це відчувається просто у повітрі! Весь цей фестиваль —  нагадування нам самим, які ми є, якими були наші предки – веселими, щирими, сильними!».
Кожен район та громада Дніпропетровщини на фестивалі зазвичай представлені яскравими і неповторними локаціями. Вони презентують себе піснями, віршами, творчими здобутками, смаколиками, щоразу вражаючи своєю самобутністю. Цього року плануються виставкові та ярмаркові галявини, дитяча, модна, спортивна та козацька платформи. Загалом на вас чекатимуть численні локації, виступи зірок української естради, гастрономічна феєрія , конкурси, сюрпризи та багато українських традицій.  На «десерт» ввечері перед гостями виступить відомий гурт «KAZKA»!
Етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт» розгорнеться у перлині нашої області – смт Петриківка 21-го вересня. Як і щороку з центру Дніпра від цирку буде організований трансфер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *