Тернівчани підкорили найвищі вершини українських Карпат

 

Мандруючи Україною, ми часто отримуємо найбільш яскраві враження нашого життя. Багато місць, які ми відвідали, залишаться в наших серцях назавжди і ми згадуємо про них з ніжністю, хочемо туди повернутись. А якщо це ще й активна, спортивна подорож, то таких вражень буде в рази більше!

З 02.08.19 по 12.08.19 вихованці гуртка «Спортивний туризм» під керівництвом Стаднік Юлії Валентинівни підкорили найвищі вершини українських Карпат. Команда тернівських туристів у складі: Стаднік Ю.В., Бондаренко К.М., Кіцела Є., Нурутдінов М., Харківський М., Зібарєв С., Кіцела К., Зенкова М. здійснила спортивний похід ІІ категорії складності, в якому подолали більш ніж 170 км.

Діти з керівниками підкорили найвищі та найскладніші гори України такі, як г. Сивуля Велика (1836 м), Петрос (2020 м), Говерла (2061м), Бренескул (2035 м), Піп Іван Чорногірський(2020 м) та багато ін. Учасники групи відчули на собі всі примхи природи у вигляді швидкої зміни дощу на сонце та нестабільності температурного режиму.

Неодноразово команда потрапляла під зливу і спробувала на собі високогірне палке сонце і сильні ураганні вітри. Діти мали змогу відчути на собі негативні наслідки вирубки лісів, а також побачили і саму вирубку, яка досить активно проводиться в Карпатах. Незважаючи на це, команда насолодилась вражаючими краєвидами, скуштувала чорницю, малину, брусницю, суницю, а також напилась із справжніх, природно газованих і негазованих мінеральних джерел.
Керівник, вихованці гуртка та їх батьки висловлюють особливу подяку за сприяння в організації походу та підтримку туристичного гуртка начальнику відділу освіти Ільчишину В.В.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *