«Дніпровські енергетичні послуги» припиняють договірні відносини з водоканалом «Дніпро-Західний Донбас» без обмеження електропостачання

 

Постачальник «Дніпровські енергетичні послуги» змушений розірвати договір з водоканалом «Дніпро-Західний Донбас» з 20 серпня 2019 року. Причина – накопичена заборгованість підприємства за електроенергію у сумі 16 млн грн, що склалась з початку року. 

При цьому, піклуючись про комфорт жителів та підприємств, яких забезпечує водою «Дніпро-Західний Донбас», «Дніпровські енергетичні послуги» не подавали заявку на відключення водоканалу. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії водоканал потрапляє до постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго». Він має забезпечити «Дніпро-Західний Донбас» електроенергією на період, доки водоканал не вибере нового електропостачальника, але не більше 90 днів.

«Дніпровські енергетичні послуги» дякують усім побутовим споживачам та юридичним клієнтам, які вчасно сплачують за електроенергію. Це є важливою умовою надійного та безперебійного електропостачання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *