Молодим активістам Дніпропетровщини пропонують долучитися до Всеукраїнського конкурсу найкращих практик | Вести Терновки

Молодим активістам Дніпропетровщини пропонують долучитися до Всеукраїнського конкурсу найкращих практик

 

Молоді активісти регіону можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі найкращих практик. Для цього потрібно мати цікаву ідею та до 1 серпня оформити заявку. Про це стало відомо на форумі з кращих практик молодіжної роботи у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Всеукраїнський конкурс найкращих практик молодіжної роботи проводиться вже третій рік поспіль. Дніпропетровщина багата на обдарованих та активних молодих людей. Регіон – у лідерах з організації такої роботи в Україні. Серед майже 250 кращих молодіжних практик, що увійшли до всеукраїнського каталогу, 20 представлені активістами нашої області», – зазначила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.
Акцент у цьогорічному конкурсі – на цифровій молодіжній роботі та використанні ІТ-технологій.

«Мається на увазі створення електронних баз даних, проведення різних опитувань, – розповів заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Владислав Яцук. – Наприклад, дніпровський інклюзивний молодіжний центр «Даруємо радість» започаткував цифровий облік часу волонтерів».

«У центрі «Даруємо радість» створили електронну базу даних. В ній – кількість годин, витрачених конкретною людиною на волонтерську роботу. Центр видає довідку, яка згодом може стати рекомендацією для участі у міжнародних волонтерських проектах та під час працевлаштування», — додав Владислав Яцук.
«Нашому молодіжному центру лише місяць. Та маю неабияке бажання зробити щось велике для нашого містечка, – поділилася учасниця із Тернівки Анна Максюта. – Маємо приміщення з 6-ти кімнат. Розраховуємо на грант, аби облаштувати там клуб молодих матусь, «Englishclub». У нас вже проходять різні цікаві тренінги для молоді. Їх проводять професійні психологи».
Оформити заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі найкращих практик молодіжної роботи слід до 1 серпня. Детальніше про умови участі у конкурсі – е-мейлом anna.ostrikova@undp.org.
Форум з кращих практик молодіжної роботи працюватиме три дні. Загалом до нього долучилися близько 70-ти активістів, освітян, діячів культури, представників громадськості та волонтерів області. Вони презентують власні кращі проекти. Досвідчені поділяться здобутками із новачками.

«Цікаво дізнатися про досвід активної молоді з інших куточків області. Нам також є чим поділитися. Нещодавно провели конкурс «Кращий учень року». Влаштовуємо й різноманітні змагання з футболу та волейболу, пісенні й танцювальні конкурси», – розповіла 15-річна учасниця з Новомосковська Злата Маласай.

Бажаєте долучитися до молодіжного руху чи створити у себе в районі або селі власний простір? Звертайтеся до управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70 або за телефоном 097 006 00 78.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *