В Тернівці нагородили переможців конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками – 2019» | Вести Терновки

В Тернівці нагородили переможців конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками – 2019»

 

В ЦД «Шахтар» відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу міні-грантів проекту «Громада своїми руками 2019». Вже сьомий рік поспіль цей конкурс реалізує в рамках соціального партнерства компанія ДТЕК спільно з Тернівською міською радою. У 2019 році бюджет конкурсу склав – 1 098 893 грн, з них: 720 000 грн — внесок компанії ДТЕК, а 378 893 грн. — кошти міського бюджету Тернівки.
Цього року на конкурс тернівчани подали 53 заявки, але тільки 15 проектів стали переможцями і будуть реалізовані в нашому місті.
Міський голова Віталій Тарелкін привітав переможців конкурсу «Громада своїми руками 2019» та вручив сертифікати на отримання грантів.

«З кожним роком популярність конкурсу зростає , а разом з тим, збільшується кількість бажаючих змінювати наше місто на краще. Впевнений, що робити ці зміни ми можемо тільки разом, об’єднавши спільні зусилля. Тому в наступному році ми збільшимо грошовий фонд конкурсу, щоби якомога більше тернівчан мали можливість втілити свої ідеї в життя», — сказав міський голова Віталій Тарелкін.

За 6 років в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» було реалізовано 331 проект і 80 з них втілили в життя тернівчани. Допомагає у реалізації проектів незмінний помічник конкурсу та консультант з будь-яких питань, які виникають у конкурсантів в ході реалізації своїх ідей, адміністраторка конкурсу Анжела Тутова.

«Для мене за честь бути адміністратором «Громади своїми руками» та бути причетною до позитивних змін в рідному місті, бути свідком того, як із «зерен» ідей проростають грандіозні суспільно — корисні проекти. Конкурс «Громада своїми руками» значимий і важливий для Тернівки! Він активізує населення, дає можливість кожному з нас реалізувати свої ініціативи і мрії в життя, а також дає віру у власні сили, надихає і окрилює. Партнерство міської влади, компанії ДТЕК і активних тернівчан — це запорука процвітаючого майбутнього для нашого сонячного міста», — зазначила Анжела Тутова, адміністраторка конкурсу та директорка «Агенції сталого розвитку м. Тернівка».

Учасники конкурсу придбали колосальний досвід з написання грантових заявок, а переможці — ресурс для втілення своїх ідей в життя. Одну з таких ідей реалізує керівник проекту «Відродження» Борис Бабій.

«В нашому проекті бере участі чотири будинки по вулиці Лермонтова, кожному з них приблизно 56 років. Звісно, старі будівлі вже давно потребують енергомодернізації. Тому ми плануємо встановити в будинках нові енергозберігаючі вікна та двері, світлодіодні прожектори з датчиком руху та облаштувати прибудинкову територію.Участь в цьому конкурсі дасть можливість не тільки зробити наші домівки енергоефективними, але й активізує та згуртує нашу громаду. Ми віримо, що конкурс проектів «Громада своїми руками» об’єднає всі покоління тернівчан! І всі ми, великою дружною командою, направимо свої добрі справи на процвітання нашого міста», — поділився переможець конкурсу Борис Бабій.

ГСР

Отже, в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками 2019» в Тернівці втілять 15 нових проектів:

 1. Створення належних умов перебування матерівз дітьми та покинутих дітей в 3-х палатах педіатричного відділення Тернівської центральної міської лікарні. Ремонт стін в палатах, проведення гарячого водопостачання та придбання дитячих ліжок. Керівник проекту – Тетяна Штемплюк.
 2. Встановлення енергозберігаючих світильників, датчиків руху, датчиків освітлення, пластикових вікон та дверей у під’їздах, заміна поштових скриньок, утеплення труб в підвалі в будинку по вул. Дніпровська, 6.Керівник проекту — Сергій Пінчук.
 3. Встановлення в будинках №7, 8, 9, 10 по вул. Лермонтова нових енергозберігаючих вікон та дверей, встановлення світлодіодних прожекторів з датчиком руху, озеленення прибудинкових територій. Керівник проекту — Борис Бабій.
 4. Нове обладнання для ігрового майданчика в дитячому садку «Зоряний». Керівник проекту – Юлія Бушматова.
 5. Встановлення металопластикових вікон та дверей, світлодіодних світильників, датчики день/ніч, електролічильника у будинку  по вул. Дніпровська, 17. Керівник проекту — Станіслав Грома.
 6. Заміна в будинку по вул. Харківська, 9вікон, дверей в під’їздах та виходу на дах на енергозберігаючі. Керівник проекту — Юрій Жиленко.
 7. Сучасне обладнанням для художнього класу Тернівської школи естетичного виховання. Керівник проекту — Ірина Колокова.
 8. Встановлення світлодіодних світильників у під’їздах будинків та датчиків руху. Керівник проекту — Любов Мяльціна.
 9. Реконструкція ігрового майданчика в дитячому садку»Ракета». Керівник проекту — Катерина Бузова.
 10. Встановлення спортивного майданчика. Керівник проекту — Павло Грендач.
 11. Новий ігровий майданчик у дитячому садку «Росинка». Керівник проекту — Ірина Загайнова.
 12. Встановлення ліхтаря на сонячних батареях та укладення бруківки повулиці Перемоги. Керівник проекту — Максим Козирєв.
 13. Створення на базі КЗ «Тернівський міський молодіжний центр» smАrt зони (кімнати 30 кв. м) – багатофункціонального простору для всіх, хто прагне розвитку та змін, соціальної платформи для неформальної освіти, майстерні ідей та ініціатив для розумного міста, з облаштуванням різноманітних локацій. Керівникпроекту — Вадим Переверзєв.
 14. Створення в Тернівській школі №6 класу сучасного освітнього простору. Керівник проекту — Олена Разінкова.
 15. Встановлення освітлення біля під’їздів будинку по вул. Маяковського, 18, а також благоустрій прибудинкової території з встановленням дитячого ігрового майданчика. Керівник проекту — Ірина Назарян.

Крім малих грантів, Тернівка виграла один великий грант, на встановлення стаціонарних атракціонів в Парку відпочинку на сумму 700 тисяч гривень. Його вручили директорці Парку відпочинку Тамарі Корніловій.

Бажаємо переможцям успіхів та наснаги у реалізації своїх ідей!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *