Треба діяти. Юлія Тимошенко визначила завдання майбутньго уряду | Вести Терновки

Треба діяти. Юлія Тимошенко визначила завдання майбутньго уряду

 

До парламентських виборів залишається менше двох тижнів. Протягом цього часу українці мають визначитись — які саме партії увійдуть до складу нової Верховної Ради та утворять коаліцію. Питання більш ніж важливе, тому що програми фаворитів аж занадто загальні — схожі на “все хороше проти всього поганого”. Це викликає відчуття невизначеності  та розчарування в суспільстві. Хто саме здатен очолити країну, і коли нарешті почнуться зміни — головне питання виборів.

 Напередодні виборів поряд із надією українців мучить невизначеність. Поряд із відчуттям часу змін — відчуття хаосу. Щохвилини в пошуках заробітків Україну покидають дві людини — а це уже не трудова міграція, а щось схоже на евакуацію із зони стихійного лиха. Це ставить країну на межу катастрофи.

Ось чому в своїй програмі Юлія Тимошенко прагне наповнити надію людей реальними справами.

Її взірець — програма Демократичної партії США “100 годин”, яка відвернула найгірший фінансової кризи 2008 року всього за 12 днів і дала людям реальний результат.

Швидкість вимагає точності — головним пунктом програми є повна і всеохопна інвентаризація всього, що має країна. Українці мають право знати, в якій багатій країні вони живуть, і скільки всього у них було вкрадено. Ті, хто протягом 28 років розбазарював та розтягував по офшорах народне надбання, будуть нарешті покарані.

Уже зараз ми володіємо десятьма ключовими ресурсами — не лише землею та надрами. У нас є авіаційна промисловість, ракетно-космічна галузь, височенний науковий потенціал та газотранспортна система.

“Золота десятка” — як вона її назвала — здатна підняти країну на новий рівень розвитку і навіть забезпечити Україні місце в 20 найрозвиненіших країн світу.

Для подолання кризи вистачить всього 10 першочергових дій.

Українці отримають нарешті достойні зарплати і пенсії.

Молодь зможе купити житло в кредит протягом 20-30 років, а на народження дитини знову будуть виплачувати допомогу.

Податкова реформа зніме з малого бізнеса тягар.

І нарешті будуть знижені ціни на газ, які карколомним грузом тиснуть на кожного українця.

Це не порожні обіцянки.

За кожну дію в команді Тимошенко відповідає конкретна людина. Серед них — досвідчені професіонали та молоді політики, готові працювати уже з першого дня.

Саме так і виникає потужний синтез молодості та досвіду.

Вони знають, що робити. І обов’язково зроблять.

Микола ПАЛИВОДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *