Як сплачувати за електроенергію онлайн без комісії та отримати грошовий бонус

 

Сплачувати рахунки у зручний час без черг у банках та зайвих витрат можна через Особистий кабінет на сайті «Дніпровських енергетичних послуг». Жителі області, які зареєструються в онлайн-сервісі до 31 серпня, при сплаті рахунку через гаманець MASTERPASS отримають миттєву одноразову знижку 10 грн від iPAY. Грошовий бонус також отримають клієнти, які вже мають Особистий кабінет, але не здійснювали оплату через нього протягом останніх трьох місяців.      

Щоб зареєструватися в Особистому кабінеті та отримати одноразову знижку, новим користувачам необхідно:

  • На головній сторінці сайту dnep.com.uaперейти за посиланням Особистий кабінет та натиснути «Зареєструватися».
  • Обрати підрозділ постачальника – населений пункт чи район, де знаходиться житло.
  • Ввести номер особового рахунку та суму останнього платежу.

Номер особового рахунку – це 7 цифр, що вказані у платіжці поряд із прізвищем. Замість суми останнього платежу також можна вказати номер лічильника, що зазначається на самому приладі обліку. Якщо клієнт не пам’ятає цих даних, їх можна уточнити через особисте повідомлення на сторінці «Дніпровських енергетичних послуг» у Facebook чи за телефоном (056/067/050) 770-11-55. Для швидкої ідентифікації достатньо назвати адресу та ПІБ власника житла.

  • Далі на сторінці створення облікового запису необхідно вказати логін, пароль, номер телефону та електронну адресу.
  • Після цього клієнт отримає листа на вказану електронну адресу. Щоб завершити реєстрацію, необхідно перейти за посиланням з листа.

«В Особистому кабінеті клієнт може сплатити рахунок без комісії в один клік, обравши одну із платіжних систем – iPAY, ПУМБ, PORTMONE чи іншу. А нові користувачі, які зареєструються до 31 серпня,  можуть обрати електронний гаманець MASTERPASS та у момент оплати їх сума автоматично зменшиться на 10 грн. Ця функція також доступна для тих, хто вже має Особистий кабінет, але останні три місяці не здійснював через нього оплату», — сказав директор «Дніпровських енергетичних послуг» Юрій Федько.

З детальними умовами акції від iPAY та «Дніпровських енергетичних послуг» можна ознайомитися тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *