Як і за скільки з Тернівки та Павлограда можна до моря дістатися?

 

Літній сезон відпусток у самому розпалі. Куди ж їдуть відпочивати тернівчани та павлоградці? В основному, до моря. Залізничним потягом або автобусом (маршруткою) в пошуках моря з Павлограда можна виїхати в Кирилівку, Бердянськ, Генічеськ (Арабатська стрілка), Приморськ, Одесу та Новоолексіївку.

За останніми даними сайту «Укрзалізниці» вартість квитка в плацкартному вагоні поїзда № 92 К До «Костянтинівка-Одеса» від Павлограда до Одеси складе 174 гривні (якщо брати квиток завчасно), в купе — 286 грн. Квиток на поїзд № 251 О «Харків-Одеса» до Одеси обійдеться вам у 232 гривні.

avyobus na more

Вартість одного місця поїзд № 261 О «Харків-Бердянськ» від Павлограда до Бердянська складе 208 грн (плацкартний вагон), 321 грн (вагон-купе). До Генічеська можна дістатися поїздом № 729 О «Харків-Генічеськ», заплативши за квиток в сидячому вагоні 2 класу 237 грн., А до Новоолексіївки — потягами № 81 О «Харків-Новоолексіївка» та № 729 О «Харків-Генічеськ». Вартість проїзду в плацкарті складе 179 грн і у сидячому вагоні другого класу 237 грн, в купе – 250 грн.

4580_12

Нині користується популярністю інтернет-покупка квитків на поїзди, навіть деякі банки надають такі послуги — замість того, щоб стояти в черзі на вокзалі, квиток на потрібний рейс можна замовити онлайн. Для цього варто лише зайти на сайт «Укрзалізниці», вибрати поїзд, місце, вказати свої дані і зробити замовлення. Також квитки можна забронювати онлайн або по телефону, вказаному на сайті. Купити чи забронювати квитки можна і через систему «Приват-24».

Що ж стосується автобусних перевезень, то з автостанції Павлограда та Тернівки в сторону відпочинку на морі можна виїхати лише в Бердянськ. Вартість квитка до цього морського курорту складе близько 260 грн на одну особу.

ASCII   Kolor stitching | 10 pictures | Size: 13678 x 4156 | FOV: 75.77 x 26.08 ~ -8.64 | RMS: 2.71 | Lens: Standard | Projection: Planar | Color: LDR |

Візництвом до курортів Азовського моря (до Бердянська, Кирилівки, Приморська або Гінічеська) займаються і приватники. Їхні послуги (плата за проїзд в обидва кінці) будуть коштувати від 500 до 600 грн з Павлограда. З Тернівки доїхати до Кирилівки, Бердянська і назад буде коштувати близько 550-600 гривень.

Якщо ви вирішите їхати у Кирилівку на власному авто, то вартість поїздки (палива) в обидві сторони вам обійдеться близько 2500 гривень (на усіх пасажирів).

Каріна Сова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *