«Про запобігання корупції»

 

Р І Ш Е Н Н Я

19.06.2019    №122

Про стан виконання Закону України

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 № 706, відповідно до розпорядженя Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 07.06.2012 №Р-402/0/3-12 «Про забезпечення відкритості діяльності органів виконавчої влади та поінформованості громадськості про здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції», рішення виконавчого комітету Тернівської міської ради № 283 від 13.12.2018 «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Тернівської міської ради на 2019 рік» та на виконання розпорядження Тернівського міського голови від 27.12.2018 № 184 «Про затвердження Плану заходів з питань протидії проявам корупції та корупційних діянь у виконавчому комітеті Тернівської міської ради на 2019 рік», виконавчий комітет Тернівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про стан додержання антикорупційного законодавства в виконавчих органах Тернівської міської ради прийняти до уваги згідно додатку.
  2. Уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчих органах Тернівської міської ради удосконалювати існуючі та працювати над створенням нових додаткових внутрішніх механізмів контролю, що сприятимуть запобіганню та виявленню корупційних правопорушень.
  3. Організаційно-інформаційному відділу виконавчого комітету Тернівської міської ради оприлюднити дане рішення в газеті «Вести Терновки» та розмістити на офіційному веб-сайті Тернівської міської ради.
  4. Координацію роботи за виконанням цього рішення покласти на начальника юридичного відділу Немцеву І.В. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова  В.В.ТАРЕЛКІН

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *