Гліб Пригунов: «Дніпровські спортсмени завоювали 3 місце для України на Чемпіонаті світу!»

 

Голова Дніпропетровської обласної ради привітав юних спортсменів з перемогою. Збірна команда України, представлена вихованцями Воднолижного клубу «Сентоза», повернулася з Чемпіонат світу з воднолижного спорту серед юніорів.

 Окрім України до Канади на Чемпіонат приїхали ще 20 країн світу : Великобританія , США , Канада ,Австралія , Австрія , Франція, Чілі , Італія ,Колумбія, Нова Зеландія , Аргентина, Франція, Мексика, Швейцарія, Перу, Швеція, Малайзія, Норвегія, Іспанія, Японія. Загалом 82 спортсмени.
image1
За підрахунками очок до загально командного заліку збірна команда України виборола третє місце, обігнавши спортсменів США. Зустріли чемпіонів в аеропорту Дніпра та нагородили від імені голови обласної ради Гліба Пригунова медалями за заслуги перед громадою. У складі команди — заслужений тренер України — Єремеєв Юрій та його вихованці: МСМК Фільченко Данило (1998 року народження), який зайняв у фігурному катанні на водних лижах 1 місце та встановив новий рекорд світу (11 520 очок), у стрибках з трампліну — 2 місце , стрибнувши на 61,3м
66232125_2294151137317139_4083206596350443520_n
Ці досягнення забезпечили йому у багатоборстві почесне друге місце. Інший його молодший товариш по команді, Самойлов Олександр (2002 року народження), також МСУМК зайняв у фігурному катанні на водних лижах 3 місце та у багатоборстві -3 місце.
«Молоді чемпіони довели, що місто на Дніпрі – кузня видатних представників водних видів спорту. Завдяки їх талантам та наполегливій праці наше місто і область стають відомими у світі! Слава Україні і Слава Дніпру!» — зазначив Гліб Пригунов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *