Тернівчан залучатимуть до вирішення місцевих проблем через електронні петиції

 

В Тернівці запрацює сайт «Електронних петицій». Таке рішення прийняли депутати Тернівської міської ради на засіданні чергової сесії з метою залучення тернівчан до вирішення місцевих проблем.

«Такі електронні петиції вже працюють в багатьох містах. Тому для нас створення такого сайту є дуже важливим. Наше завдання – залучити якомога більшу кількість тернівчан до вирішення наболілих питань міста та вчасно на це реагувати», — зазначив міський голова Віталій Тарелкін.

Нагадаємо, що електронна петиція є одним з інструментів електронної демократії. Українське законодавство визначає електронну петицію як колективне звернення в електронній формі до суб’єкту владних повноважень у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції.
Електронна петиція подається та розглядається в порядку, передбаченому статтею 23-1 Закону України «Про звернення громадян».
Вимоги до кількості підписів громадян на підтримку електронної петиції до органу місцевого самоврядування та строку збору підписів визначаються статутом територіальної громади.
Очікується, що сайт «Електронних петицій» в Тернівці запрацює вже через місяць.
Наталія Олійник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *