В Тернівці відбулися змагання з настільного тенісу та бочча серед осіб з обмеженими можливостями

 

13 червня в спортивному залі загальноосвітньої школи №4 міста Тернівки відбулися відкриті спортивні змагання з настільного тенісу та бочча серед осіб з обмеженими можливостями. До нашого шахтарського містечка приїхали команди з Павлограда, Покровська та Покровського району із загальною кількістю учасників 35 чоловік.

Ці змагання вже давно стали традиційними і протягом декілька років об’єднують дружніми стосунками інва-спортсменів із різних куточків України. Очікувалось більше гостей, але всім зрозуміло, що великою проблемою нашого суспільства є відсутність умов перевезення людей з інвалідністю і тому, на жаль, спортсмени з Лозової та Марганця не дісталися до місця призначення. Але саме зараз хочеться відмітити, що керівництво міста Тернівки кожного разу допомагало у перевезенні тернівських інва-спортсменів на змагання, за що вони дуже вдячні, бо це дає їм можливість, по-перше, бути частиною суспільства, а, по-друге, підвищувати свою спортивну майстерність та навички.

Змагання проходили в теплій, дружній атмосфері. Гості ділилися своїми враженнями від нашого містечка. Те, що вони встигли побачити, поки йшли до місця проведення змагань, їм сподобалось: затишне, чисте, зелене місто, де багато дитячих майданчиків. Але особливо їх вразила центральна вулиця міста, яка переходить в алею з видом на «тернівське море».

Отже, у спортивному залі одночасно проводилися змагання з настільного тенісу та бочча. Всіх спортсменів, які взяли участь у змаганнях з настільного тенісу було розподілено на чотири підгрупи, і за результатами змагань місця розподілились наступним чином. Володарями золотих медалей стали Олег Аненко (м. Тернівка), Віктор Басс (м. Павлоград), Микита Рубцов (м. Покровськ). Срібними медалями були нагороджені Микола Петряков (м. Павлоград), Анатолій Писаренко (Покровський район), Віктор Басс (м. Павлоград), Віктор Ославський (м. Павлоград). Бронзу завоювали Андрій Крохмаль (м. Павлоград), Василь Шиляєв (м. Павлоград), Микола Петряков (м. Павлоград), Віктор Ільзіт (м. Покровськ). Золотими медалями у спортивних змаганнях з бочча була нагороджена команда міста Тернівки, до складу якої увійшли: неодноразовий переможець всеукраїнських змагань з бочча Іван Мельник та переможці обласних турнірів Руслан Рябчук та Олександр Петренко. Срібло завоювала команда «Павлоград-4», до складу якої увійшли Сергій Сероштан, Мирослав Лежньов та Андрій Крохмаль. Команда «Павлоград-3» завоювала бронзу, а, отже, бронзовими медалями були нагороджені Валерій Куц, Віктор Ославський та Євгенія Діхтярь.

Всі призери були нагороджені пам’ятними кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від відділу молоді і спорту Тернівської міської ради. Щира вдячність Світлані Раковій, Василю Шевченку, Івану Мельнику та його матері Надії за допомогу в проведенні та підготовці змагань. Відділ молоді і спорту окремо дякує відділ освіти за комфортні умови для проведення змагань.

Відділ молоді і спорту Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *