ПРО ТИМЧАСОВУ ЗМІНУ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

 

Шановні виборці!

Звертаємо вашу увагу, що тим виборцям, які в день виборів 21 липня 2019 року не зможуть проголосувати за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово (на час проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Причинами можуть бути робота, навчання, відрядження, відпочинок, проживання в іншому місті та інше.
Для тимчасової зміни місця голосування необхідно подати до відділу ведення Державного реєстру виборців Тернівської міської ради заяву, в якій вказати підставу зміни місця голосування. У процедурі зміни місця голосування відбулися зміни. Відтепер додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність такої зміни, не потрібно.
Увага! У разі, якщо виборцю тимчасово змінено місце голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого він відноситься за своєю виборчою адресою, такому виборцю видається лише бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Заяви щодо тимчасової зміни місця голосування приймаються до 15 липня 2019 року включно.
Чекаємо вас у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Тернівка, вул. Курська, 12 (ІІ поверх): понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45. Контактний телефон — (066) 217 04 98.

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *