Відпочинок та оздоровлення дітей влітку в місті Тернівка

 

Настав літній період – початок довгоочікуваних канікул для школярів. Літні пришкільні табори з денним перебуванням, які працюють на базі закладів загальної середньої освіти міста, допомагають батькам вирішувати проблему організованого та безпечного дозвілля дітей, поки не настав час для їх спільного сімейного відпочинку. Щороку організацією роботи пришкільних таборів з денним перебуванням опікується відділ освіти Тернівської міської ради.

Основн (2)
Цього літа тернівські школярі відпочиватимуть упродовж 6-ти годин (з 8.00 до 14.00) у дві зміни по 14 днів кожна: І зміна — з 03.06.2019 р. по 21.06.2019 р.; ІІ зміна – з 24.06.2019 р. по 12.07.2019 р. Усі різновікові загони дітей забезпечені кваліфікованими медичними та педагогічними працівниками. Вартість харчування складає 12,00 грн. (5,00 грн. — сніданок, 7,00 грн. — обід).
Відповідно до міської «Програми відпочинку та оздоровлення дітей міста на 2013-2021 роки», діти, які потребують особливої соціальної уваги й підтримки, харчуються в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням за рахунок міського бюджету.
Координаційну роботу з організації культурно-дозвіллєвої програми літніх пришкільних таборів з денним перебуванням проводить Центр дитячої творчості міста. Завдяки творчому підходу педагогів позашкільного закладу щодо організації проведення масових заходів, відпочинок дітей нашого міста набирає великого розмаху та відповідає сучасності, життя таборів стає ще більш цікавим, творчим, яскравим.
Протягом червня-липня 2019 року заплановано провести такі цікаві заходи, як концертна програма «Свято Терпсіхори», спортивні змагання між загонами РВЗ з техніки пішохідного туризму, свято «Міс літо-2019» квест-ігри тощо.

Основн (3)
На базі Центру дитячої творчості щовівторка працює «Гурток одного дня»: майстер-клас з петриківського розпису «Чарівна квітка»; майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки «Дівочі прикраси»; майстер-клас з ліплення «Весела Мукосолька»; майстер-клас з театрального мистецтва «У царстві Мельпомени»; майстер-клас з образотворчого мистецтва «Модульне орігамі»; майстер-клас з бально-спортивних танців «Перше знайомство»; майстер-клас з комп’ютерної графіки «Створення малюнків у програмі MS Paint».
Кожен день життя таборів різновікових загонів насичений дитячою посмішкою та здоровим способом життя. Діти різновікових загонів відвідуватимуть міський краєзнавчий музей та музей «Шахтарської слави», Центр дитячої творчості, Школу естетичного виховання, дитячу бібліотеку, а також поглиблюватимуть свої знання з англійської мови в «English summer camp». Щира подяка всім небайдужим до організації літнього відпочинку дітей нашого міста!
Відділ освіти Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *