Тернівчанин Максим Кузяєв став бронзовим призером чемпіонату Європи

 

Перемога складається з 1% успіху та 99% праці. Це в черговий раз довів тернівчанин Кузяєв Максим, ставши бронзовим призером 33-го чемпіонату Європи з кіокушин карате. Чемпіонат відбувався у польському місті Вроцлав 18-19 травня 2019 р.
Усього на цьогорічному чемпіонаті Європи зібралися 29 країн. Україна була представлена спортсменами з усіх регіонів нашої країни, та у підсумку виявилася у трійці найсильніших.
Серед наших земляків призерами стали два спортсмени – Максим Кузяєв та Альберт Мелікян. Суперниками були бійці з Польщі, Італії, Росії, Франції та Великої Британії.

карате2
Максим виступав у найпрестижнішій ваговій категорії +90 кг, яку також називають абсолютна категорія. І як результат, посівши 3-є місце, отримав запрошення виступати на чемпіонаті світу, який відбудеться в кінці листопада цього року у м. Токіо, Японія. Це дійсно дуже почесно і заслуговує на повагу.
Свою спортивну кар’єру Максим розпочав у 2011 році в спортивній організації «Фенікс» під керівництвом Валентина Зубер. На шляху до 33-го чемпіонату Європи вже були досягнення: кубок України – 2-ге місце, чемпіонат України – 1-ше місце.
Максиму тільки 22 роки, але він вже є прикладом для молоді нашого міста. Мешканці Тернівки можуть пишатися своїм земляком. Побажаємо Максиму не зупинятися на досягнутому, в подальшому вдосконалюючи свою майстерність та професійний рівень!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *