Відпочинок та оздоровлення дітей міста Тернівки

 

Одним з найважливіших стратегічних завдань міської влади по забезпеченню соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.
Організація оздоровлення та відпочинку дітей регулюється Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та міською Програмою відпочинку та оздоровлення дітей міста на 2013-2021 роки, затвердженої рішенням Тернівської міської ради від 25.12.2012р. № 473-29/VІ.

З метою якісної підготовки до проведення літньої оздоровчої кампанії на засіданні виконавчого комітету Тернівської міської ради було прийняте рішення «Про організацію у м. Тернівка оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року». Структурними підрозділами виконавчого комітету Тернівської міської ради проводяться процедури державних закупівель для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей міста Тернівка, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Окрім цього, з червня по серпень 2019 року при загальноосвітніх навчальних закладах будуть працювати табори відпочинку з денним перебуванням.
Разом з тим, для дітей, які відвідують пришкільні табори з денним перебуванням будуть організовувані гуртки і спортивні секції, проведення екскурсій, походів під час літніх канікул на території парків, скверів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *