В Тернівці відбувся захід «Парад країн» | Вести Терновки

В Тернівці відбувся захід «Парад країн»

 

В школі №4 пройшов захід до дня Європи «Парад Країн», який відбувся 14 травня.

Відповідно Указу Президента України від 19 квітня 2003 року, в кінці травня ми святкуємо День Європи. Вже декілька років поспіль в школі №4 проводиться міський етап засідання всіх шкільних євроклубів м.Тернівка. У цьому році назва засідання “Парад країн”. Школи представили такі країни як: Ірландія, Італія, Греція, Франція, Германія. В рамках цього заходу школярі підготували творчі номери, презентації країн і національні костюми держав, які вони представляли.

DSC_0489

 “ Наш захід був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів. Формування “Європейської свідомості” та відчуття “громадянина Європи”, усвідомлення серед молодих українців в своєї приналежності до Європи”, — розповіла Валентина Романькова, методист методичного кабінету відділу освіти.

Своїми враженнями від цієї події з нами поділилася Оксана Девіда, вчитель історії та правознавства школи №1: “Сьогодні ми всі зібралися і наша школа з поміж інших представляла країну Ірландію в євроклубі. Команда називається “Євро.ua”.В цій команді дуже гарно показали свої здібності учні і дуже добре виступили. Також всі команди були нагороджені подякою, зокрема і ми. Нам дуже сподобалося і ми надалі будемо приймати участь в шкільних подіях, бажаю усім учням успіхів!”

DSC_0377

Європа – це перш за все, — спільні цінності незалежності, демократії та поваги до людини та її прав і свобод. І українці, без сумніву, — європейська нація, яка зробила свій цивілізаційний вибір. Україна неодмінно стане членом великої європейської родини, тому святкуємо День Європи разом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *