Допоможіть розшукати 13-річного Микиту Третьякова | Вести Терновки

Допоможіть розшукати 13-річного Микиту Третьякова

 

Микита неодноразово залишав місце постійного проживання та виїжджав у  різні міста України за межами Дніпропетровської області.

14.05.2019 року близько 3-ї години ранку він пішов з дому у с. Олефірівка Петропавлівського району, де перебував в гостях у бабусі та до теперішнього часу місцезнаходження невідоме.

Прикмети: на вигляд 15 років, зріст близько 165-170 см, худорлявої статури, волосся русяве, коротко стрижене, обличчя овальне, ніс прямий, очі блакитно-сірого кольору.

Був одягнений: кофта чорного кольору з капюшоном, сірі джинси, кросівки чорні з червоними полосами, рюкзак блакитного кольору, мав при собі кошти. Особливі прикмети: відсутність стоп на обох ногах, пересувається на протезах.

Всім, кому що-небудь відомо про місцезнаходження безвісті зниклого Третьякова Микити просимо повідомити до Петропавлівського відділення поліції Павлоградського ВП ГУНП в Дніпропетровській області.

Контактні телефони: розшукова група 050 159 07 45, 099 235 33 31 — чергова частина або на лінію «102». Заздалегідь вдячні за співпрацю.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *