В Тернівці відзначили День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Вести Терновки

В Тернівці відзначили День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

Нині всі ми відзначаємо пам’ятні дати, які стали для нас символом героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв тоді свободу нашої Батьківщини – День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

8 та 9 травня (1)
Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

8 та 9 травня (2)
В Тернівці до цих пам’ятних днів відбулись урочистості. 8 та 9 травня біля меморіалу загиблих воїнів відбулись мітинги до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на яких були присутні міський голова В.В. Тарелкін, представник народного депутата України А.В. Мартовицького — Г.С. Пепіна та заступники міського голови В.І. Гурський і Л.І. Крижановська.

8 та 9 травня (3)
«Ми стоїмо біля меморіалу загиблим воїнам, згадуємо багатьох людей, які загинули. Загинули, бажаючи, щоб їхні рідні жили під мирним небом, щоб їхні рідні були щасливими на своїй землі. Ми схиляємо голови у пошані перед усіма, хто 74 роки тому з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію. Нехай пам’ять про їхні подвиги вічно живе у наступних поколіннях, а повага до ветеранів та жертв війни завжди залишається в серці кожного з нас.

8 та 9 травня (4)
І сьогодні ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування.
Щиро дякуємо вам за ту жертву, на яку ви пішли заради нас! Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай у ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!
Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!», — звернувся до всіх присутніх міський голова Віталій Тарелкін.
Наприкінці заходів пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам.

Організаційно-інформаційний відділ
виконавчого комітету
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *