Патріотичне виховання | Вести Терновки

Патріотичне виховання

 

В Тернівці пройшов міський етап гри «Сокіл» («Джура») – 2019 р.

З метою виховання поваги до культурного, історичного минулого та сьогодення України, 13 травня 2019 року на базі школи №1 пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Осн (2)
“Сокіл” (“Джура”) є одним з найкращих національно-патріотичних виховних заходів ігрової форми. Дитячо-юнацька гра на різних етапах передбачає інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких школярі вивчають історію становлення української державності, героїку визвольних рухів та українського козацтва», — розповіла Валентина Романькова, член оргкомітету гри «Джура».
Гру розпочато відкриттям табірної зміни та проведено наступні етапи гри: «Ватра», «Впоряд», «Добре діло», квест «Тернівські січовики», «Неповне розбирання і складання АК-74».

Осн (4)

Станція «Рятівник» показала знання учнів з цивільної оборони та долікарської допомоги. Інтелектуальні завдання станції «Відун» виявили рівень знань команд з історії України, рідного краю та Збройних Сил України. Конкурс проводився за принципом гри «вікторина».
Конкурс «Смуга перешкод» показав вправність команд з подоланням різних перешкод, спортивної вправності.
Рейд-походи, смуга перешкод, перетягування линви, стрільба, інтелектуальні вікторини на знання історії козацтва, творчі завдання із культурними традиціями — все це є невід’ємною частиною гри. Проходить вона у три етапи: районний, обласний та всеукраїнський. Цьогоріч Дніпропетровщина вперше прийматиме команди з усієї України. В Оздоровчому центрі «Перлина Придніпров’я» пройде фінал «Сокіл» (Джура).

Осн (3)

Головна задача – це військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва. Школярі повинні проявити свої фізичні, інтелектуальні та комунікативні здібності.

Найкращі результати показала команда ЗЗСО №7, яка і буде представляти наше місто на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Відділ освіти Тернівської міської ради
Фото terentv.dp.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *