Тернівчани у чемпіонаті Дніпропетровської області з дзюдо серед юнаків та дівчат | Вести Терновки

20 квітня в місті Дніпро проходив чемпіонат Дніпропетровської області з дзюдо серед юнаків 2008 року народження та дівчат 2008-2010 років народження. У змаганнях взяли участь спортсмени із Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу, Кам’янського, Синельниково, Покрова, Новомосковська, Марганця, Нікополя, Дніпра із загальною кількістю учасників 195 осіб.

Участь у змаганнях брали і юні дзюдоїсти, вихованці Центру дитячої творчості міста Тернівки у складі одинадцяти спортсменів. За підсумками змагань Євген Трухін став чемпіоном у ваговій категорії 27 кг. Максим Мішанов у ваговій категорії 34 кг посів III місце, Марія Хвостова у ваговій категорії 36 кг завоювала бронзу.

Гідну боротьбу на цих змаганнях показав Лев Керносенко і у ваговій категорії 55 кг завоював бронзову медаль. Для наших юних борців це можливість перевірки своїх психологічних і фізичних якостей, можливість придбати досвід для подальших занять боротьбою дзюдо.
Тренують дітей тренери з дзюдо Віктор Колоколов і Юрий Яковлев. Фінансував поїздку відділ молоді і спорту Тернівської міської ради.