В Тернівці відбувся відкритий турнір міста з Кіокушин карате

 

Наше місто в черговий раз 27 квітня гостинно приймало учасників відкритого турніру міста Тернівка з Кіокушин карате на Кубок мера серед дітей, дівчат і юнаків від 6 до 17 років та чоловіків у вагових категоріях. Турнір був організований спортивною організацією «Фенікс» під керівництвом Валентина Зубер, володаря Чорного пояса 2 ДАН.

DSC_0145

 

У турнірі взяло участь 43 спортсмена з міст Дніпро, Кривий Ріг та Тернівка. Учасники гідно представляли клуби «Академія Кіокушин карате», «Азія», «Камане», «Ічибан Доджо» і «Фенікс». За підсумками турніру переможці турніру нагороджені «Кубками мера», медалями та грамотами.

DSC_0135

 

На відкритті турніру були присутні почесні гості: міський голова Віталій Тарелкін, Бережна Тетяна, помічник-консультант народного депутата України Артура Мартовицького.

DSC_0137

 

Команду нашого міста гідно представляли 14 вихованців СО «Фенікс». У командну скарбничку 1-е місце принесли Васильченко Михайло, Глушкін Кирило, Калініна Катерина і Харченко Олександр, 2-е місце — Малиновський Влад, Кулішов Артем, Френцель Владислав, Климко Олена, Колесникова Вікторія, Романчук Юрій і Петренко Мирон, 3-е місце — Волошин Максим, Воронов Ярослав і Коровін Ярослав. Тренер нашої команди, Зубер Валентин, зазначив, що пишається всіма бійцями свого клубу,починаючи з найменшого-Петренко Мирона і завершуючи найдорослішим-Романчуком Юрієм.

DSC_0201

 

Валентин Зубер, керівник спортивної організації «Фенікс» висловлює слова подяки міському голові Віталію Тарелкину і народному депутату Артуру Мартовицькому; Дніпропетровській обласній спортивній федерації Кіокушин Карате-до; комітету профспілок працівників вугільної промисловості шахти Самарська; незалежних профспілок гірників України шахт Самарська і Тернівська; відділу молоді та спорту Тернівської міської ради; громадській організації «Молодіжна ініціатива реформ» за надану моральну і матеріальну допомогу в організації та проведенні турніру.

спорт

 

Проведення такого турніру стає для нашого міста традиційним. І ми знову готові радо приймати команди каратистів не тільки з різних міст нашої області, але і з усієї України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *