Тернівчани взяли участь у відкритому чемпіонат міста Дніпра з самбо | Вести Терновки

Тернівчани взяли участь у відкритому чемпіонат міста Дніпра з самбо

У неділю, 14 квітня, на базі ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся відкритий чемпіонат міста Дніпра з самбо. У змаганнях брали участь команди міста Дніпра. Загальна кількість учасників понад 100 чоловік. Тернівку представляли 20 вихованців Центру дитячої творчості.
Діти хвилювались, але виходили на сутички з бажанням виборювати перемогу. За підсумками змагань перші місця у своїх вагових категоріях посіли Микита Ляпустін, Артем Єнухов, Лев Керносенко та Дмитро Красніков. Срібні медалі, кожен у своїй ваговій категорії, завоювали Микита Занін, Руслан Савін, Давид Щетинін, Микита Баталов та Вадим Должиков. Бронзові медалі завоювали Мілана Шапка, Максим Балберін, Єгор Мосунов та Іван Дем’яненко. Микита Ляпустін за гарну техніку виконання прийомів був нагороджений пам’ятним кубком.
Також слід відмітити бажання перемагати дітей, які тільки починають свої кроки в спортивному житті, це Ілля Швачко, Лев Чічендаєв та Данило Жикін. Тренують дітей тренери з дзюдо Віктор Колоколов та Юрій Яковлев.