Відкритий обласний турнір з боротьби дзюдо

6 квітня 2019 року в місті Дніпрорудне Запорізької області пройшов відкритий обласний турнір з боротьби дзюдо «Кубок мера». Для участі у змаганнях прибули команди з Мелітополя, Новомиколаївки, Запоріжжя, Синельниково, Оріхово, Більмака, Дніпрорудного, Малої Білозерки та міста Тернівки Дніпропетровської області із загальною кількістю 173 спортсмени. Змагання проводились між юнаками 2009-2010 р.н., 2011 р.н. та дівчатами 2009-2010 р.н.. Тернівку представляли 13 вихованців Центру дитячої творчості. Кожне змагання для юних борців — це можливість перевірити свої вміння при виконанні тих чи інших прийомів, а також важливим є і психологічне налаштування на перемогу, можливість відточувати свою майстерність під час боротьби.

дэюдо

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином: Артем Єнухов (2010 р.н.) у ваговій категорії 35 кг став чемпіоном і завоював І місце, Ігор Трімбуцький (2009 р.н.) у ваговій категорії 35 кг завоював ІІ місце, Ярослав Камуля (2009 р.н.) у ваговій категорії 42 кг став чемпіоном і завоював золоту медаль, Матвій Ніколаєв (2010 р.н.) у ваговій категорії 27 кг став бронзовим призером, Максим Балберін (2011 р.н.) у ваговій категорії 29 кг завоював срібну медаль, Лев Чічендаєв (2011 р.н.) у ваговій категорії 32 кг посів ІІІ місце. Гарну боротьбу показав Ілля Швачко (2011 р.н.) у ваговій категорії 23 кг, який посів IV місце і був нагороджений пам’ятним «Кубком мера» та грамотою «За волю до перемоги». Бажання перемагати показали юні борці Микита Мікушин і Гліб Томішенець у вагової категорії 23 кг.
Велика подяка організаторам змагань за теплий прийом і комфортні умови під час проведення турніру. Дякуємо батькам за співпрацю під час підготовки до змагань. Вихованцям — подальших успішних кроків до перемог! Тренують юних спортсменів тренери з дзюдо Віктор Колоколов та Юрій Яковлев.
Відділ молоді і спорту Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *