Всеукраїнський рейдовий захід «Урок» проводиться в Тернівці

Щорічно на початку нового навчального року працівниками служби у справах дітей спільно з відділом освіти проводиться Всеукраїнський рейдовий захід «Урок». Метою цього заходу є попередження негативних проявів в дитячому середовищі, виявлення неповнолітніх, які не приступили до навчання, обстеження умов проживання в кризових сім’ях та надання цим сім’ям адресної допомоги.
Так, за результатами цьогорічного заходу було встановлено, що всі 3313 дітей шкільного віку, які мешкають на території міста Тернівки, вчасно приступили до навчання. Також під час проведення рейду було відвідано 16 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 26 дітей, які виховуються в цих сім’ях, отримали набори канцелярського приладдя, а їхнім батькам було нагадано про необхідність належного виконання своїх батьківських обов’язків.
Всеукраїнський рейдовий захід «Урок» проводився протягом серпня-вересня 2017 року, а заходи щодо залучення всіх дітей до навчання, як того вимагає чинне законодавство України, триватимуть протягом всього навчального року.

Служба у справах дітей
виконавчого комітету Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *