Сеанс одночасної гри з майстром спорту з шахів

27 жовтня 2018 року в гуртку «Гренада» Центру дитячої творчості відбувся сеанс одночасної гри з шахів, в якому прийняло участь 9 кружковців. Кубок у номінації за найкращу шахову партію отримав Алєксіїв Євген, а Прокопчук Микита виборов кубок за стремління до перемоги.

Проводив сеанс випускник Тернівського шахового гуртка «Гренада», майстер спорту з шахів — Курилюк Олександр 2002 року народження. Олександр почав ходити до шахового гуртка «Гренада» з 5-ти років. З 7 до 13 років він здобув багато перемог.

В 13 років  під керівництвом  тренера Бойко Віктора Анатолійовича, Олександр представляв наше місто на відкритій першості Харківської області, де зайняв 3 місце. Судді звернули увагу на його гру, та й запропонували йому вступити до Харківського Вищого Національного училища фізичної культури та спорту на відділення шахи. Екзамени він здав блискуче  і був зарахований.

Всього рік потому, у 14 років, Олександр, приймає участь у змаганні на першість України з шахів, де увійшов у 20-ку найкращих гравців України віком до 18-ти років у швидкі шахи (бліц). В 15 років бере участь у першості  Європи, де приймали участь понад 200 учасників з України, Росії, Білорусії та Індії. За результатами змагань входить у 40 найкращих гравців та набирає рейтинг на майстра спорту.

На даний час він продовжує навчання у Харківському  Вищому Національному училищі  фізичної культури та спорту на відділенні шахи де оточує свій професійний зріст та майстерність.

Відділ молоді і спорту

Тернівської міської ради

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *