У Гриценка знайшли будинок у Конча-Заспі та чотири квартири у центрі Києва


Черговий корупційний скандал трапився в українському політикумі. В Інтернет-мережі з’явилося відео журналістського розслідування, в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа вартістю не менше ніж 10 мільйонів гривень. Крім цього, в реєстрі нерухомості у сім’ї Гриценка було знайдено ще чотири квартири в центрі Києва. Все нерухоме майно записано на дружину Анатолія Гриценка — Юлію Мостову.  У зв’язку з чим до колишнього Міністра Оборони України, а нині – кандидата у Президенти, виникає ціла низка запитань…

на 450 кв см Осн (1)

Отже, маєток, в якому проживає глава партії «Громадянська позиція», розташований на березі затоки Дніпра на так званій «Великій дамбі», у найдорожчій частині “Конча-Заспи”! На «дамбі» також розташовані маєтки таких впливових фігур як Рінат Ахметов, Сергій Льовочкін, Вадим Новинський та інші.   Ділянка Гриценка межує з сосновим лісом  та має свій вихід до затоки. Дивлячись на ділянку видно, що її власник, який активно націлився  на президентську посаду, не страждає зайвою скромністю.  Паркан маєтку Гриценка тягнеться до самої води, хоча Закон України прямо забороняє спорудження парканів на відстані ближче, ніж 50 метрів до води. Невже Анатолій Степанович нехтує основами Водного Кодексу, які чітко визначають смугу біля води, що належить всім, та не може використовуватися у приватних цілях?

Помістя Анатолія Гриценка має площу 347,8 кв. м. та розташоване на великій території — не менш, ніж 50 соток. Біля будинку є свій  баскетбольний майданчик, озеро з декоративним мостом, відкрита альтанка та ігровий будинок для доньки політика Ганни.

Цікаво, що сам Гриценко не став заперечувати факт наявності в нього земельної ділянки на “дамбі”, скромно назвавши елітний маєток “дачею”. Втім, це далеко не перший випадок, коли викриті у фінансових махінаціях політики вигадують безглузді, або навіть анекдотичні, виправдання своїм колосальним статкам. При цьому розповідаючи виборцям про такі поняття як “чесність”…

Дивлячись на все це, та згадуючи нещодавню публікацію в УНІАН щодо доказів можливоі корупції Гриценка, виникає питання, так може на цю «дачу» і пішли гроші, які Гриценко міг заробити, приймаючи участь у корупційних схемах щодо відчуження землі?

Нагадуємо, що на сторінці сайту УНІАН були опубліковані документи з особистим підписом Гриценка, які підтверджують: він знав про оборудки із скандальною землею.

Крім того, громадськість вже неодноразово звертала увагу правоохоронців на можливу корупційну складову діяльності лідера партії “Громадянська позиція”. Журналістське розслідування, проведене рік тому програмою «Наші гроші», стало приводом для звернення народних депутатів до Національного антикорупційного бюро України із закликом провести слідство щодо сумнівних оборудок Міністерства оборони часів міністра Анатолія Гриценка. А нещодавно активісти створили у Фейсбуці групу під назвою «Реальний Грищ», у якій вони почали збирати матеріал  для розслідування діяльності Гриценка.

Варто також зазначити, що разом з будинком журналісти також виявили у Анатолія Степановича чотири квартири у центрі Києва, які, за звичною для українських політиків схемою, були записані на його дружину Юлію Мостову.

Звідки у колишнього Міністра оборони України, що жодного дня не працював у бізнесі, взялися кошти на елітну нерухомість, мають відповісти правоохоронні органи. А поки що у потенційних виборців Анатолія Гриценка, на жаль,  більше питань до свого кандидата, аніж відповідей.

 

За матеріалами

https://politeka.net/ua/news/politics/707586-u-gricenko-nashli-dom-v-koncha-zaspe-i-chetyre-kvartiry-v-centre-kieva/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *