Пройшла 20-та Студентська Республіка – визначені переможці

За підсумками програми фестивалю 1 місце посіла команда із Дніпропетровської медичної академії; 2 місце зайняв Дніпровський національний університет ім. О. Гончара; 3 місце – Український хіміко-технологічний університет. Найактивніший учасник був обраний мером Студентської республіки. Ним став Гальцев Костянтин із Дніпра. Тепер протягом року усі команди-лідери будуть втілювати різні соціальні проекти, а переможці представлятимуть Дніпропетровщину на Всеукраїнському етапі, що відбудеться у серпні цього року.

Цей щорічний фестиваль – важлива подія для українського студентства, яка завжди збирає максимальну кількість обдарованої, активної і цілеспрямованої молоді. Це своєрідне моделювання держави, де учасники ухвалюють законопроекти, відкривають свої підприємства, створюють політичні партії. Основою цьогорічної програми стала тема прогресу і миру у власному регіоні, як його досягти та підтримати. Тема війни є нагальним питанням сьогодення не тільки в Україні, а й в цілому світі. «Тож, або навчимося вирішувати самі свої проблеми, або кінцево перетворимося в демодернізовану глушину світу» — йдеться в програмі Студентської республіки. Їм допомагали у цьому найкращі експерти, які проводили факультативи, лекції та майстер-класи.

Цього разу у фесті взяли участь 15 команд – представники різних вищих навчальних закладів області. Усього – понад 300 студентів, які протягом трьох днів брали участь у політичних, інтелектуальних і спортивних іграх. Ще близько 1000 містян стали глядачами і вболівальниками.

Ініціативу проведення фестивалю у Дніпрі безпосередньо підтримує голова обласної ради Гліб Пригунов, а реалізацією займається Молодіжний центр «Освіторіум». Очільник облради зазначає: «Ми завжди намагаємось бути разом із молоддю на одній хвилі. Студентська республіка-2018 є дуже зрозумілим і важливим джерелом практичних знань для них. Вони навчаються вирішувати глобальні проблеми, а для нас їх вміння — це основа майбутнього України. Все взаємопов’язано!».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *