У Тернівці привітали медиків зі святом

15 червня у Тернівці вітали з професійним святом медичних робітників. Урочиста програма, присвячена Дню медичного робітника відбулась у Центрі дозвілля «Шахтар». Привітали медиків міський голова В.В. Тарелкін, народний депутат України А.В. Мартовицький, голова Дніпропетровської обласної організації «За життя» М.І. Пустова та голова незалежної профспілки Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві В. М. Кліщенко.

«Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші слова вдячності за вашу нелегку працю. Із самого народження і протягом усього життя ми опиняємося під пильною увагою лікарів, оточені турботою обслуговуючого персоналу. Як багато душевної теплоти і терпіння, співчуття і ласки потрібно від медичних працівників для надання своєчасної допомоги людям, що страждають від різних недуг. На вас покладено величезну відповідальність за життя і здоров’я…. Праця лікарів, медичних сестер, санітарок не є легкою, але вона завжди почесна, і наші медики, в більшості своїй, — люди, віддані обраній професії, вірні клятві Гіппократа. Сьогодні ми чимало вкладаємо бюджетних коштів у розвиток медицини нашого міста, ми усвідомлюємо всю відповідальність перед жителями міста: тільки з новим сучасним медичним обладнанням ми досягнемо достатнього рівня лікування та профілактики захворювань. Сьогодні, в ваше свято, бажаю, щоб у вашому житті було більше щастя і радості! Щоб не виникало труднощів у роботі і в житті! Низький уклін вам, шановні медики! Бажаю вам здоров’я, щастя, успіхів, оптимізму», — привітав зі святом міський голова В.В. Тарелкін.
Кращих робітників було нагороджено Подяками міського голови. А розважали гостей танцювальний клуб «Антре», вихованці школи сучасного танцю «Супер Денс», музичним виступом привітала всіх Шаланкевич Ліза та студія повітряної акробатики «Вертикаль» із акробатичним етюдом на полотні.
Організаційно-інформаційний відділ
виконавчого комітету
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *