Орієнтуємо молодь на професію

Професійна орієнтація молоді в сучасних умовах ринку праці, коли дуже чітко можна побачити невідповідність потреб ринку праці та кваліфікаційному складі тих, хто шукає роботу, стає вкрай важливою. Професійна орієнтація молоді може стати тим механізмом, який попередить у майбутньому звернення до Центру зайнятості осіб, які не зуміли правильно обрати професію із урахуванням своїх особливостей та потреб ринку праці.

З метою запобігання молодіжного безробіття Тернівський міський центр зайнятості активно співпрацює з Тернівським міським відділом освіти та проводить профорієнтаційні заходи за участю учнів загальноосвітніх шкіл.
01 березня 2018 р. до Тернівського міського центру зайнятості на «День відкритих дверей» були запрошені учні 9-В класу ЗОШ №5. Під час екскурсії по Центру зайнятості учням презентували послуги Державної служби зайнятості, нові гарантії молоді у відповідності із Законом України «Про зайнятість населення», ознайомили з описами професій, актуальними на ринку праці, та основними правилами вибору професії. Школярі дізнались про основні вимоги, що пред’являються роботодавцями до сучасного працівника, стан та перспективи місцевого ринку праці та переглянули анімаційні профорієнтаційні ролики.
Сподіваємось, що зважений та свідомий вибір професії дасть гарантію дітям після закінчення навчання отримати роботу своєї мрії!

Провідний фахівець з профорієнтації
Л.О.Аксьонова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *